Nowe zajęcie Janusza Wójcika

Były selekcjoner reprezentacji Polski Janusz Wójcik zadebiutuje wkrótce w nowej roli. Zastępca prezydenta Radomia Andrzej Banasiewicz zaproponował popularnemu "Wójtowi" funkcję doradcy ds. sportu. Wójcik ma postawić na nogi Radomiaka - najgorszą drużynę II ligi.

Wójcik pojawiał się w Radomiu już od kilku tygodni. Ostatnio w towarzystwie Andrzeja Pawelca, byłego właściciela Widzewa Łódź, oglądał mecz Radomiak-ŁKS Łódź. Po meczu były selekcjoner stwierdził, że tak słabej drużyny jak Radomiak nie widział bardzo dawno.

Reklama

A mimo to Wójcik zdecydował się pomóc drużynie z Radomia. Oficjalnie ma służyć radą i autorytetem radomskiemu klubowi, a za jego usługi będzie płacił urząd miasta. Jak sam mówi nie zmierza wywierać żadnej presji na dotychczasowego szkoleniowca Arkadiusza Skoniecznego i na razie nie widzi możliwości przejęcia jego funkcji.

Nieoficjalnie w Radomiu można usłyszeć, że Wójcika do Radomia nie sprowadza troska o los II-ligowej drużyny, lecz biznesowe plany związane ze specjalną strefą ekonomiczną, w której zamierza ulokować swoje interesy również wspomniany Andrzej Pawelec.

Jakiekolwiek intencje nie kierowałaby Wójcikiem, jego obecność może tylko pomóc Radomiakowi, który z dorobkiem 7 punktów zdobytych w 14 meczach zamyka tabelę II-ligi.

Dowiedz się więcej na temat: zając | Radom | selekcjoner

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje