Przytuła podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin

W poniedziałek kontrakt z Pogonią Szczecin podpisał kolejny nowy zawodnik Krzysztof Przytuła.

30-letni pomocnik związał się z "Portowcami" półroczną umową, która może zostać przedłużona o kolejne półtora roku - poinformował oficjalny serwis internetowy szczecińskiego klubu. To już 13 transfer Pogoni w tym okienku transferowym.

Reklama

- Jedyne czego bym sobie życzył to jak najlepiej grać w piłkę. Jestem pewien, że przy tym trenerze, przy tej drużynie i atmosferze w klubie i na trybunach jest to możliwe. Liczę na to, że tak, jak zwykł mówić Adam Małysz "ze skoku na skok", tak ja z meczu na mecz będę grał lepiej i równiej. - mówił Przytuła tuż po złożeniu podpisu na umowie.

Nowy nabytek Pogoni debiut w nowych barwach zaliczy prawdopodobnie już we wtorek, w spotkaniu rundy wstępnej Pucharu Polski z Kotwicą Kołobrzeg.

Krzysztof Przytuła jest wychowankiem Hutnika Kraków, z którego w 2002 roku przeszedł do Szczakowianki Jaworzno, w której zadebiutował w Ekstraklasie. Od wiosny 2004 roku był zawodnikiem Cracovii, z którą po dwóch latach rozwiązał umowę za porozumieniem stron i zasilił Arkę Gdynia. Z różnych względów ostatni oficjalny występ Przytuła zaliczył 11 listopada 2008 roku. Po zakończeniu minionego sezonu gdyński klub postanowił rozstać się zawodnikiem.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przytulanie | zawodnik | Szczecin

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje