Engel, Boniek i Listkiewicz doradzali Gondorowi

Od dziś trenerem Pogoni jest Jerzy Wyrobek, który jednak nie podpisał jeszcze umowy z klubem. - Bedę pracował tak długo, jak długo będę potrzebny - stwierdził szkoleniowiec ze Śląska.

Asystentów będzie miał tych samych co Mikulski, czyli Janusza Gałuszkę i Siergieja Szypowskiego.

Reklama

Niejako między Wyrobkiem a zarządem klubu pracować będzie Leszek Jezierski. Jego zadanie to nadzór nad sztabem szkoleniowym, opiniowanie i doradzanie trenerowi. Nie jest jeszcze jednak powiedziane jak dokładnie nazywa się funkcja "Napoleona".

Decyzję o zatrudnieniu nowego trenera Gondor podjął dopiero wczoraj wieczorem. - Prowadziliśmy konsultacje z różnego rodzaju piłkarskimi ekspertami. Ja się temu przysłuchiwałem, bo nie nie mam dostatecznej orientacji w temacie piłki nożnej, jednak ostateczną decyzję podjąłem sam. - powiedział prezes Pogoni.

Na pytanie jednego z dziennikarzy, kto dokładnie udzielał rad Gondorodpowiedział, że oprócz Jezierskiego również... Jerzy Engel, Zbigniew Boniek i Michał Listkiewicz.

Prezes Pogoni dodał ponadto, że początkowo miał poczekać z wszelkimi zmianami do meczu z KSZO (za ponad dwa tygodnie w Szczecinie). Jednak według szefa klubu było to za dużo ryzyko, dlatego decyzja została podjęta już po 5 kolejkach.

Dowiedz się więcej na temat: engel | Boniek | Michał Listkiewicz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje