"Tylko Piłka" wspomina rewelacje rundy jesiennej!

Wspominamy czasy i kluby, które dokonały podobnej sztuki do bełchatowian. Nikt na nie nie stawiał, a one wygrywały, wygrywały i wygrywały...

I nie ważne, że niebawem spadły z piedestału dokładnie tak szybko, jak się tam pojawiły. Czytaj w "Tylko Piłce"!

Reklama

***

 • Zjednoczone Emiraty Arabskie - pieniądze to nie wszystko

  Holding Fly Emirates, koncerny naftowe oraz Dubai Holding (znany z postawienia najlepszego hotelu świata Burj al.-Arab w Dubaju oraz kompleksu sztucznych wysepek "The World", których kształt i ułożenie dokładnie odwzorowuje mapę świata), to firmy, które chętnie wykładają pieniądze na futbol. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich nigdy też nie skąpiono na kasowych trenerów. 6 grudnia Polacy zmierzą się w Dubaju towarzysko z drużyną tego kraju. Czy będzie to jedynie wycieczka krajoznawcza, czy cenne przetarcie przed wiosennymi meczami o punkty?

  Szczegóły w "Tylko Piłce"

  ***

 • Mariusz Kuras

  Nie wie, czy zostanie

  "Mam tylko numer polskiej komórki prezesa, a na nią nie sposób się dodzwonić. W klubie kontaktują się z prezesem za pomocą Skype'a. Też próbowałem, ale to nie jest takie proste" - trener Pogoni Mariusz Kuras ma problem ze skomuniowaniem się z prezesem Ptakiem.

  Wywiad w "Tylko Piłce"

  ***

 • Krzysztof Gajtkowski - napastnik Korony Kielce

  Witaj w domu!

  "Dołożę wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej i być w pełni formy. Nie martwię się o obecność w składzie. Wierzę, że znajdzie się na boisku miejsce dla rekonwalescenta Gajtkowskiego".

  Wywiad w "Tylko Piłce"!

  ***

 • Moda na kibicowanie

  Z rundy na rundę mamy coraz większą frekwencję i moda na piłkę nożną idzie w parze z wynikami. Czy to nakręci piłkarski biznes? Średnio najwięcej kibiców gościł stadion Lecha, pod tym względem najmarniej było w Płocku...

 • W najnowszym numerze kontynuujemy podsumowanie Orange Ekstraklasy oraz rozpoczynamy podsumowanie w II lidze.

  ***

  Dziennikarz "Tylko Piłki" komentował w Budapeszcie mecze dla kanału SPORTKLUB

 • Dowiedz się więcej na temat: runda jesienna | piłka

  Reklama

  Najlepsze tematy

  Reklama

  Strona główna INTERIA.PL

  Polecamy

  Rekomendacje