LM. Spartak - Sevilla 5-1. Maribor - Liverpool 0-7

Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze grupy E Ligi Mistrzów. W trzeciej kolejce Spartak Moskwa rozbił 5-1 Sevillę, a Liverpool rozgromił na wyjeździe 7-0 NK Maribor.

Liverpool prowadzi w tabeli z pięcioma punktami, ale tylko lepszym bilansem bramkowym wyprzedza Spartaka. Cztery punkty ma Sevilla, a jeden punkt - Maribor.

"The Reds" rozpoczęli strzelanie w Mariborze już w czwartej minucie za sprawą Roberto Firmino. Brazylijczyk dołożył później jeszcze jedno trafienie.

Dwa gole dla Liverpoolu zdobył też Mohamed Salah. Trafiali również Philippe Coutinho, Alex-Oxlade-Chamberlain i Trent Alexander-Arnold.

Spartak aż do 58. minuty remisował 1-1 z Sevillą, ale ostatnie pół godziny było zabójcze w wykonaniu zespołu z Moskwy.

Pierwszą i ostatnią bramkę w meczu zdobył Quincy Promes. Dla gospodarzy trafiali też: Lorenzo Melgarejo, Denis Głuszakow i Luiz Adriano. Gola dla Sevilli strzelił Simon Kjaer.

NK Maribor - Liverpool 0-7. Raport meczowy

Spartak Moskwa - Sevilla 5-1. Raport meczowy

Liga Mistrzów: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz