Respekt i strach przed Kaką

Piłkarze Barcelony, przygotowujący się do środowego meczu z Milanem w Lidze Mistrzów, obawiają się przede wszystkim jednego gracza aktualnych mistrzów Włoch. Respekt i strach zespołu z Katalonii budzi 22-letni Brazylijczyk Kaka.

"To zawodnik znakomicie prowadzący piłkę, bardzo szybki, silny i chociaż nie strzela tylu bramek co Szewczenko, to właśnie on sprawia najlepsze wrażenie" - przestrzega na łamach "El Mundo Deportivo" swoich kolegów z drużyny obrońca Barcelony, Carles Puyol.

Reklama

"Kaka zasługuje na respekt i szacunek. Jest wysoki, a przy tym bardzo zwinny i szybki, co nie zdarza się często wśród piłkarzy. Dużo biega z piłką i widać, że futbol daje mu wiele radości. Dlatego powinniśmy poświęcić mu więcej uwagi - chwali swojego młodszego rodaka Ronaldinho.

"Na San Siro musimy zagrać z dużym spokojem, ale trudno go będzie zachować, jeśli w szeregach rywali są tacy piłkarze jak Kaka i Szewczenko. Reszta piłkarzy Milanu to też nie są "tylko koszulki" - wyznał z kolei Kameruńczyk Samuel Eto'o.

Zobacz aktualny stan poszczególnych grup obecnej edycji LM

Dowiedz się więcej na temat: kaka | strach

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje