Beckham przejął się słowami Capello

David Beckham po zakończeniu sezonu MLS prawie na pewno wróci na europejskie boiska. Bardzo prawdopodobny jest transfer Anglika do Serie A.

- W tym momencie koncentruję się tylko i wyłącznie na grze w MLS. Będę się skupiał na tym, aby udanie zakończyć rozgrywki. Dopiero wtedy będę coś planował - powiedział piłkarz Los Angeles Galaxy.

Reklama

Dodał jednak, że "na 95-99 procent dojdzie do transferu do Europy". - Na razie jednak najważniejsze jest Galaxy. Po sezonie podejmiemy decyzję - mówił w dość ogólnikowym tonie.

Na 34-letniego pomocnika podziałały słowa trenera angielskiej kadry. Fabio Capello niedawno powiedział, że Beckham musi wrócić do Europy, jeśli marzy o wyjeździe na mistrzostwa świata do RPA.

Najbardziej prawdopodobne jest to, że Beckham w grudniu przeniesie się do Milanu, którego barw bronił w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009.

- Jeszcze nie jestem niczego pewien. Byłem zadowolony ze swojej gry w Milanie i wiem, że włodarze klubu chcą mnie z powrotem. Mam jednak jeszcze kilka miesięcy na podjęcie decyzji - wyjaśnił David Beckham.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mls | David Beckham | beckham

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje