Boniek: Janczyk ma duże rezerwy

"Nie dziwi mnie to, że Rosjanie zainteresowali się Janczykiem. To młody, silny, szybki zawodnik, który ma jeszcze duże rezerwy" - powiedział w "Super Expressie" Zbigniew Boniek o transferze Dawida Janczyka do CSKA Moskwa.

"Widocznie w CSKA Moskwa uznano, że warto wyłożyć za niego kilka milionów, bo w najbliższych latach Dawid te rezerwy uruchomi" - dodał popularny "Zibi". Rosjanie są skłonni zapłacić za transfer utalentowanego napastnika ponad 4 miliony euro.

Reklama

" Czy Rosja to dobry kierunek dla niego? Dziś nie ma już co patrzeć na to, czy to Wschód, Zachód, Północ czy Południe. Idzie się tam, gdzie lepiej płacą i są możliwości rozwoju. A w Moskwie jest i kasa, i szansa na awans sportowy, bo tamte zespoły nie mają żadnych kompleksów i w pucharach poczynają sobie całkiem śmiało" - tłumaczył Boniek.

"Co do meczu Polski z Argentyną, to nie bójmy się! Owszem, nie mamy takich indywidualności jak Argentyna, Brazylia czy nawet USA, ale jako kolektyw prezentujemy się bardzo solidnie. W Copa America Urugwaj też był bliski wyrzucenia za burtę Brazylii, więc kto wie? My potrafimy bronić i atakować w jedenastu, więc nie zmieniajmy tego: grajmy zespołowo, twardo, zdecydowanie. A wtedy kolejna niespodzianka może być w zasięgu ręki" - zakończył Boniek.

Super Express/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rosjanie | CSKA | Moskwa | Zbigniew Boniek | rezerwy | Boniek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje