Cezary Kucharski między Sportingiem i Legią

Jeden z czołowych polskich napastników, grający ostatnio w Stomilu Olsztyn Cezary Kucharski przebywa obecnie na wakacjach. Nie zmienia to jednak faktu, że 5 lipca ma pojawić się w Sportingu Gijon, z którym wiąże go kontrakt jeszcze przez rok.

Nie znaczy to jednak, że piłkarz zainteresowany jest grą w Sportingu, którego piłkarze 10 lipca zaczynają przygotowania do nowego sezonu.

Reklama

Kucharski nie ukrywa, że chciałby nadal grać w Polsce. Napastnikiem interesowało się kilka zespołów ekstraklasy, ale bez konkretów. Wiadomo jednak, że wszystko jest kwestią pieniędzy płaconych Sportingowi za kolejne wypożyczenie polskiego piłkarza. - Sporting także chciałby mnie wypożyczyć i w ten sposób zrekompensować mi to, że szefowie hiszpańskiego klubu są mi winni sporo pieniędzy. Tak więc oni też szukają mi klubu - wyjaśnił Cezary Kucharski.

W tej chwili Kucharskim najpoważniej zainteresowana jest Legia Warszawa i być może właśnie w tym klubie grać będzie w przyszłym sezonie napastnik Sportingu. Ta sprawa powinna wyjaśnić się w przyszłym tygodniu.

Dowiedz się więcej na temat: Cezar | Legia Warszawa | cezary | kucharski | Cezary Kucharski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje