Djorkaeff chce opuścić Kaiserslautern

Pomocnik reprezentacji Francji Youri Djorkaeff zamierza po zakończeniu sezonu opuścić FC Kaiserslautern. Ostatni okres pobytu Francuza w niemieckim klubie naznaczony był kontuzjami i nieporozumieniami z menadżerem Andreasem Brehme.

- Sądzę, że nie zostanę dłużej w Kaiserslautern, ale szczerze mówiąc, nie wiem kiedy podejmę taką decyzję - powiedział francuskiemu dziennikowi L'Equipe.

Reklama

- Wiem, że jeszcze przez rok obowiązuje mnie kontrakt z klubem i nie chciałbym prowadzić wojny z działaczami. Mimo wszystko mam nadzieję, że działacze zrozumieją fakt, że chcę opuścić klub.

Djorkaeff poinformował, że pewien "wieli francuski klub" jest zainteresowany pozyskaniem go, ale jednocześnie dodał, że powrót do Francji, nie jest w tej chwili dla niego najważniejszy.

- Powrót do Francji, po tak wielu latach byłby wyzwaniem - stwierdził pomocnik, który w 1996 roku przeszedł z Paris St Germain do Interu Mediolan - Ale z pewnością byłbym we moim kraju w centrum zainteresowania, bardziej niż tu w Niemczech - podsumował Djorkaeff.

Dowiedz się więcej na temat: Kaiserslautern

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje