Djurdjević: Nie odpuścimy

Ivan Djurdjević, obrońca poznańskiego Lecha był jedną z wiodących postaci w ekipie "Kolejorza" w meczu z norweskim Fredrikstad FK (6:1). Poznański defensor zapewnia, że pomimo wysokiej wygranej, nie ma mowy o odpuszczeniu pojedynku rewanżowego we Wronkach.

- Sami jesteśmy zaskoczeni takim wynikiem, oczywiście bardzo się z niego cieszymy. Jednocześnie nie popadamy w euforię, bo jeszcze wiele spotkań przed nami. Zarówno spotkań o ligowe punkty, jak i mam nadzieję w tegorocznych rozgrywkach Ligi Europejskiej - stwierdził spokojnie i z uśmiechem Djurdjević.

Reklama

- Spotkania rewanżowego jednak nie odpuścimy. Postaramy się zagrać tak samo, a nawet jeśli będzie ku temu okazja - jeszcze lepiej. Wierzę też, że nasi kibice nam w tym pomogą. Jesteśmy zawodowcami. O żadnym odpuszczaniu meczu nie może być mowy. Będziemy grać zawsze do samego końca - dodał sympatyczny Serb.

Obecnie piłkarz, a także jego koledzy skupiają się na niedzielnym ligowym meczu z Piastem Gliwice. - Teraz skupiamy się tylko na meczu z Piastem Gliwice. Czeka nas bardzo trudne spotkanie. Myślę jednak, że zdążymy zregenerować siły po czwartkowym spotkaniu. A na Śląsk jedziemy powalczyć o trzy punkty - zakończył Ivan.

Łukasz Klin, Poznań

Dowiedz się więcej na temat: mowy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje