Dudek: Odpowiedzialność i nobilitacja

Jerzy Dudek został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz jednego z najsłynniejszych klubów na świecie Realu Madryt. Polski bramkarz podpisał z 'Królewskimi" dwuletni kontrakt.

"Bardzo się cieszę, że będę mógł reprezentować jeden z największych, jeśli nie największy klub na świecie" - napisał Dudek na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Reklama

"Grają w nim najlepsi z najlepszych piłkarzy, i jest to wielka odpowiedzialność być wśród nich. Ale to także wielka przyjemność, nobilitacja oraz motywacja do jeszcze cięższej pracy" - dodał golkiper, który przez ostatnie kilka sezonów reprezentował barwy Liverpoolu.

Wszystko wskazuje na to, że Jerzy Dudek będzie zmiennikiem Ikera Casillasa. Polak zapowiada jednak walkę o miejsce w wyjściowej jedenastce.

"Słyszałem wiele dobrego o Ikerze Casillasie, nie tylko jako bramkarzu, ale także jako osobowości. Szykuje się ciekawa rywalizacja o miejsce między słupkami "Królewskich"" - podkreślił Dudek.

"Jestem teraz jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie!" - zakończył. Dudek jest pierwszym polskim piłkarzem, który podpisał z Realem zawodowy kontrakt.

www.jerzydudek.eu/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: odpowiedzialność | Jerzy Dudek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje