Ebi Smolarek wypadnie z reprezentacji?

Kłopoty Ebiego Smolarka w klubie mogą wyeliminować go z kadry Leo Beenhakkera. Najlepszy strzelec w eliminacjach EURO 2008 może zostać pomięty przez selekcjonera przy powołaniach na mecz z Grecją - poinformował "Przegląd Sportowy".

Smolarek znalazł się na ogłoszonej jeszcze w lipcu liście 30 piłkarzy, którzy mogą liczyć na powołanie na spotkanie z Grecją. Jednak w czwartek Beenhakker zredukuje tę grupę do 18-20 nazwisk.

Reklama

Sytuację Ebiego komplikuje kontuzja kostki, która na pewien czas wyłączyła go z treningów w klubie. Jednak prawdziwym problemem piłkarza jest jego sytuacja w klubie. Kontrakt Ebiego w Santander wygaśnie dopiero za dwa lata, ale w Racingu raczej nie będzie miał miejsca w składzie i klub szuka mu nowego pracodawcy.

Chciał pozyskać go Aris Saloniki, ale Smolarek nie zamierzał tracić finansowo na zmianie klubu. "Prezes ma już go dość i zapowiada, że chce go sprzedać. Na razie ma jedną konkretną ofertę z Red Bull Salzburg, który proponuje 1,2 mln euro. Racing chce jednak więcej" - mówi Jose Ahumada z "El Diario Montanes".

Czytaj także:

CO SIĘ STANIE Z EBIM SMOLARKIEM KLIKNIJ!

Dowiedz się więcej na temat: EBI | Smolarek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje