Finał MP juniorów, 1. mecz: Polonia - Wisła 1:3

Młodzi piłkarze krakowskiej Wisły wygrali w pierwszym meczu finału mistrzostw Polski juniorów na wyjeździe z Polonią Warszawa 3:1 (0:1). Rewanż zaplanowano na niedzielę na stadionie Wisły w Krakowie. Wisła jest zdecydowanym faworytem do zdobycia tytułu.

Prowadzenie dla "Białej Gwiazdy" uzyskał już w 5. minucie Paweł Brożek. Ten sam zawodnik tuż po przerwie (47. min) podwyższył na 2:0 dla krakowian. Dwie minuty później padła trzecia bramka dla podopiecznych Dariusza Wójtowicza. Tym razem do własnej bramki piłkę skierował Paweł Kłoskowicz. Honorową bramkę dla Polonii zdobył Marcin Pawłowski w 72. min. Mecz na Konwiktorskiej w Warszawie oglądało 500 widzów.

W pojedynku o brązowy medal, w pierwszym meczu Lechia Gdańsk pokonała na własnym boisku Orlen Płock 7:1 (3:0).

Dowiedz się więcej na temat: finał | polonia | mecz | Wisła