Guardiola: Dobry sprawdzian

Szkoleniowiec Barcelony, Josep Guardiola wyraził swoje zadowolenie przed kamerami stacji telewizyjnej "TV 3" po zwycięskim sparingu z Los Angeles Galaxy (2:1), jaki odbył się w niedzielę na Rose Bowl.

Pochwalił podopiecznych za dobry występ, ale ucieszył się także z faktu, że nikt z nich nie doznał kontuzji i każdy miał okazję pokazać się na placu gry.

Reklama

Drugą połowę meczu trener "Blaugrana" uznał za lepszą w wykonaniu swojego zespołu.

- W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji - komentował. - W drugiej zagraliśmy lepiej. W końcówce przeszliśmy dobry sprawdzian. Nikt nie doznał kontuzji i wszyscy przez jakiś czas byli na boisku, a to jest ważne - ocenił szkoleniowiec.

Na szczególnie ciepłe słowa zasłużył sobie nowo pozyskany Maxwell. Guardiola pochwalił brazylijskiego obrońcę za szybkie zaaklimatyzowanie się w nowych realiach.

- Zagrał tak dobrze, jak reszta - stwierdził szkoleniowiec. - Świetnie się przystosował i mogliśmy to zobaczyć na treningu. Mogę to samo powiedzieć o młodszych piłkarzach, znaleźli pomoc u starszych zawodników. Teraz wszyscy musimy wprowadzić Iniestę i Ibrahimovicia - stwierdził triumfator potrójnej korony z "Dumą Katalonii" z zeszłego sezonu.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Los Angeles Galaxy | szkoleniowiec | Pep Guardiola | sprawdzian

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje