Henry liczy na Ibrahimovica

Napastnik FC Barcelona, Thierry Henry nie ukrywa, że w nadchodzącym sezonie będzie odczuwał brak Samuela Eto'o. Mimo to liczy, iż obecność Zlatana Ibrahimovicia wniesie do zespołu więcej świeżości.

Eto'o i Ibrahimović zamienili się miejscami w czasie letniego okienka transferowego. Reprezentant Kamerunu przeniósł się do Interu Mediolan, a w przeciwnym kierunku podążył szwedzki snajper. W poniedziałek "Ibra" wziął udział w swoim pierwszym treningu w Blaugranie.

Reklama

- Z pewnością będzie mi brakować Samuela, bo to jeden z najlepszych zawodników w historii Barcelony - mówi Henry - Będzie zapamiętany ze swojej znakomitej postawy i ze zdobywanych bramek. Zawsze jest smutno, kiedy jakiś piłkarz odchodzi, ale to jest część futbolu. Takie decyzje, podjęte przez klub, trenera, etc., trzeba respektować.

- Zlatan to inteligentny facet oraz wyjątkowy i utalentowany napastnik - ocenił Henry - Bez wątpienia jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Na pewno będzie nam bardzo pomocny, bo już na treningu widziałem jego zapał do gry.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: napastnik | henry

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje