Katowiczanie trenują na Stadionie Śląskim

Drugi dzień treningów katowickiego zespołu przeprowadzony został na Stadionie Śląskim, ze względu na oszczędność murawy przy ulicy Bukowej.

Zawodnicy wreszcie pokopali sobie piłkę, a dla testowanych graczy była to spora szansa na udowodnienie swoich możliwości. Podobnie jak wczoraj z zespołem trenowało kilkunastu zawodników przechodzących testy. Spośród nich wypadł już Grzegorz Jakosz, który jak niesie plotka zakotwiczył w Górniku Zabrze. Podczas dzisiejszych badań na ból w nodze narzekał Łukasz Jeleń z Beskidu Skoczów. Podczas treningów kontuzja mu się nasiliła i zawodnik musiał zakończyć zajęcia. Prawdopodobnie więc i on nie zdoła pokazać się z najlepszej strony Edwardowi Lorensowi. Pojawił się za to pomocnik z Bułgarii.

Reklama

Na płycie głównej Stadionu Śląskiego piłkarze zostali podzieleni na trzy zespoły, które toczyły między sobą boje. Bezapelacyjnie najlepsi okazali się zawodnicy z pierwszej drużyny. Na ich tle ciężko wypatrzeć kandydatów do uzupełnienia składu, ale to dopiero początek testów i do piątku wiele jeszcze może się zmienić.

Dowiedz się więcej na temat: stadiony | zawodnicy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje