Kontuzja Casillasa, Dudek haruje

Iker Casillas, konkurent Jerzego Dudka do miejsca w bramce Realu Madryt, doznał kontuzji podczas zgrupowania w Austrii. Hiszpan naciągnął mięśnia czworogłowego lewej nogi, ale za kilka dni ma być zdrowy i gotowy do gry w lidze, która startuje 26 sierpnia - podała "Gazeta Wyborcza".

Tymczasem Jerzy Dudek aklimatyzuje się w drużynie sław. "Muszę przyznać, że do wielu rzeczy będę musiał się szybko przyzwyczaić. Na początku zawsze jest ciężko, dlatego trzeba być mentalnie przygotowanym na walkę ze samym sobą. W okresie przygotowawczym co roku jest dużo pracy typowo fizycznej (siłownia, bieganie), a mniej ćwiczeń z piłkami. Później te proporcje się zmieniają" - napisał polski bramkarz na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Reklama

"Na zgrupowaniu mam szansę zintegrować się z drużyną - nowi koledzy są bardzo otwarci i fajni. A najweselsi to Cassano i Diarra. Rozmawiałem też z trenerem bramkarzy, który jednak... wiedział już wszystko na mój temat, bo kontaktował się z moim szkoleniowcem z Liverpoolu.

Po kilku dniach treningów zmęczenie jest już odczuwalne. Ale najcięższe zajęcia są wciąż przed nami. W Austrii spędzimy łącznie 10 dni" - dodał.

www.jerzydudek.eu/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 'Gazeta Wyborcza' | Gazeta Wyborcza | kontuzje | kontuzja | Jerzy Dudek

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje