Kosowski jednak do Lazio

Lazio Rzym - mimo niezbyt udanego występu Kamila Kosowskiego w Sztokholmie - wciąż jest poważnie zainteresowane pozyskaniem pomocnika krakowskiej Wisły - donosi "Przegląd Sportowy".

Według włoskiej prasy transfer powinien zostać sfinalizowany już w przyszłym tygodniu. "Corriere dello Sport" już na pierwszej stronie informuje: "Lazio zablokowało Kosowskiego". Dalej można przeczytać: "Wisła zgadza się na odstąpienie zawodnika za 2,5 mln euro. Zostało zawarte wstępne porozumienie z menadżerem piłkarza". We włoskiej prasie można również przeczytać, że Kosowski jest zainteresowany transferem, a nawet zgadza się na niewielkie jak na Serie A zarobki - rzędu 200 tysięcy euro rocznie.

Reklama

Już w przyszłym tygodniu Lazio, które dość poważnie zamierza przebudować skład, podniesie kapitał akcyjny. Wtedy ma dojść do finalizacji transferu.

O jego dużym prawdopodobieństwie świadczy również fakt, że bramkarz Górnika Zabrze, Michał Wróbel, który uzgodnił warunki kontraktu z krakowskim klubem, rozpoczął już z Wisłą treningi - chociaż "Biała Gwiazda" za ten transfer zapłacić ma dopiero po sprzedaży Kamila Kosowskiego.

INTERIA.PL/Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: transfer | Kamil Kosowski | Lazio Rzym

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje