Kuszczak zyska na nieszczęściu kolegów?

Czyżby los w końcu uśmiechnął się do Tomasza Kuszczaka? Po tym jak kontuzji doznał Edwin van der Sar, który jest wyłączony z gry na 10 tygodni, w czasie meczu o Tarczę Wspólnoty urazu nabawił się kolejny konkurent Polaka do miejsca w składzie, Ben Foster.

Z tego powodu Foster opuścił zgrupowanie reprezentacji Anglii przed towarzyskim spotkaniem z Holandią. Jego miejsce w kadrze zajął golkiper Birmingham City, Joe Hart.

Reklama

Po kontuzji van der Sara, menedżer Manchesteru United, sir Alex Ferguson stwierdził, że nie będzie poszukiwał nowego doświadczonego bramkarza mogącego zastąpić Holendra, bowiem może liczyć na dwóch dobrych golkiperów w postaci Fostera i Kuszczaka. Szkocki szkoleniowiec przed spotkaniem o Tarczę Wspólnoty otwarcie mówił o tym, że ma prawdziwy zgryz przy obsadzie bramki. Ostatecznie wybrał Anglika, który w niedzielnym meczu zanotował kilka znaczących wpadek.

Jednak wobec kontuzji Fostera, "pewniakiem" do miejsca między słupkami bramki "Czerwonych Diabłów" wydaje się być właśnie Kuszczak. Nowy sezon Premier League United rozpoczną w niedzielę od starcia z beniaminkiem, Birmingham City.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kuszczak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje