Legioniści już po urlopach

W piątek o godzinie 9.00 badaniami w warszawskiej AWF piłkarze Legii rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2003/2004.

Jak podaje "Życie Warszawy" przy Marymonckiej pojawi się Tomasz Sokołowski II oraz dwaj nowi piłkarze z Bułgarii i Chorwacji.

Reklama

Były gracz Amiki, który niemal na 100 procent zagra w nowym sezonie w Legii, przyjedzie na piątkowe badania. Choć do końca miesiąca Sokołowskiego obowiązuje kontrakt we Wronkach, to już teraz przygotowuje się on do przeprowadzki.

Oprócz niego na badaniach pojawią się dwaj nowi gracze - Bułgar Zdrawko Stankow oraz Chorwat Andrij Palaić, którzy przylecieli w czwartek po południu do Warszawy.

W stolicy nie może pojawić się Arkadiusz Klimek. Ma on wydany przez Zagłębie zakaz opuszczania Lubina. Do końca miesiąca prawdopodobnie i on zdecyduje się na grę w Legii.

Już wkrótce być może wyjaśni się sprawa dublera dla Artura Boruca. W grę wchodzą trzej bramkarze: Andrzej Krzyształowicz (Zagłębie Lubin), Robert Mioduszewski (Polonia Warszawa) i Sławomir Olszewski (Pogoń).

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje