Lewandowski wraca do zdrowia

Z obozu Lecha Poznań napłynęły w poniedziałek dwie wieści dotyczące kontuzjowanych ostatnio graczy "Kolejorza". Jak zwykle bywa w takim przypadku - jedna jest dobra, druga zła.

Dobrą informacją jest szybki powrót do zdrowia Roberta Lewandowskiego, który pauzował w meczu z Polonią Warszawa z powodu urazu, którego nabawił się w czasie meczu reprezentacji Polski z Grecją i prawdopodobnie wystąpi w czwartkowym spotkaniu IV rundy eliminacji do Ligi Europejskiej z Club Brugge. - Robert miał stłuczony mięsień łydki. Z każdym dniem wygląda to jednak coraz lepiej i wszystko wskazuje na to, że w czwartek powinien być już do dyspozycji trenera - tłumaczy za pośrednictwem internetowej strony klubu dr Tomasz Piontek.

Reklama

Złą wiadomością jest z kolei konieczność przeprowadzenia operacji na Zlatko Tanevskim, który od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją. Macedończyk urazu doznał w ostatnim meczu sparingowym na przedsezonowym zgrupowaniu w Bad Reichenhall. - Zlatko pojedzie jeszcze na konsultacje do Niemiec, wiadomo już jednak, że konieczna będzie operacja w związku z urazem stawu kolanowego. To oznacza, że do końca roku nie będzie mógł pojawić się na boisku - wyjaśnia dr Piontek.

ASInfo/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrowie | wraca

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje