Matusiak na celowniku włoskich klubów

Napastnik reprezentacji Polski i BOT GKS Bełchatów Radosław Matusiak znalazł się w orbicie zainteresowań włoskich klubów - Palermo i Udinese.

Palermo znakomicie spisuje się w tym sezonie Serie A. Po 12 kolejkach zajmuje pozycję wicelidera, tuż za Interem Mediolan. Mistrz jesieni Orange Ekstraklasy może zarobić na transferze Matusiaka 2 miliony euro.

Reklama

- Palermo to w tej chwili jeden z najbogatszych klubów we Włoszech. W tym sezonie marzy im się mistrzowski tytuł - powiedział w "Fakcie" Marek Koźmiński, który bronił barw Udinese i Brescii.

W ciągu kilku dni menedżerowie z Włoch mają przysłać oficjalną ofertę. Nie wiadomo, czy transfer dojdzie do skutku z powodu konfliktu na linii ojciec piłkarza - agent Radosław Osuch. - Przez jego zachłanność Radek nie przeszedł do mistrzów Polski. Kiedy wszystko było już ustalone, kwota transferu i zarobki, zjawił się Osuch i próbował ubić własny interes - stwierdził Janusz Matusiak.

- Niech pan Matusiak nie opowiada bredni. Nie zamierzam się z nim kopać na łamach prasy. Mam podpisaną umowę z Radkiem i wywiązuję się z niej należycie. Mam dla niego oferty z sześciu poważnych klubów - podkreślił Osuch, którego umowa z Matusiakiem wygasa we wrześniu przyszłego roku.

Fakt/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Udinese | osuch | US Palermo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje