"Męczarnie liderów" w 3. lidze piłkarskiej

Ciężką przeprawę miały w miniony weekend drużyny liderujące w czterech grupach 3. ligi piłkarskiej.

Ostatecznie jednak Gwardia Warszawa (grupa I), Lech Zryw Zielona Góra (grupa II) oraz Cracovia (grupa IV) wygrały swoje pojedynki. Lider grupy II - Błękitni Stargard Szczeciński stracił punkty, remisując u siebie z Gwardią Koszalin.

Grupa I mazowiecka
16. kolejka
Znicz Pruszków-Jagiellonia Białystok przełożony
Okęcie Warszawa-Legionovia Legionowo 1:0 
Stal Gosso Głowno-Gwardia Warszawa 2:0 
Olimpia Elbląg-Pelikan Łowicz 1:0 
Mazowsze Grójec-MZKS Kozienice  przełożony
Polonia II Warszawa-MKS Mława 1:2 
Wigry Suwałki-Unia Skierniewice  przełożony
Hutnik Warszawa-Warmia Grajewo 0:8 
17. kolejka
Jagiellonia Białystok-Hutnik Warszawa 4:0 
Warmia Grajewo-Wigry Suwałki 0:0 
Unia Skierniewice-Polonia II Warszawa 3:0 
MKS Mława-Mazowsze Grójec 1:1 
MZKS Kozienice-Olimpia Elbląg 2:0 
Pelikan Łowicz-Stal Gosso Głowno 4:0 
Gwardia Warszawa-Legionovia Legionowo 1:0 
Okęcie Warszawa-Znicz Pruszków 3:0 
  
 1. Gwardia Warszawa          17 39 29-12 
 2. Warmia Grajewo (b)        17 34 36-15 
 3. Jagiellonia Białystok (s) 16 33 32-11 
 4. MZKS Kozienice            16 32 32-16 
 5. Okęcie Warszawa           17 30 27-16 
 6. Stal Gosso Głowno (b)     17 28 17-15 
 7. Legionovia Legionowo      17 23 24-21 
 8. Pelikan Łowicz            17 22 25-21 
 9. Unia Skierniewice         16 22 22-22 
10. Mazowsze Grójec (b)       16 21 17-18 
11. Olimpia Elbląg (b)        17 21 19-26 
12. Znicz Pruszków            16 21 25-30 
13. MKS Mława                 17 18 15-23 
14. Polonia II Warszawa       17 14 24-33 
15. Wigry Suwałki             16 13 15-28 
16. Hutnik Warszawa           17  1 12-64
  
Grupa II wielkopolska
16. kolejka
POLONIA BYDGOSZCZ-BŁĘKITNI STARGARD SZCZ. 2:2 
SPARTA BRODNICA-KOTWICA KOŁOBRZEG 1:0 
FLOTA ŚWINOUJŚCIE-TKP TORUŃ 2:0 
OBRA KOŚCIAN-WARTA POZNAŃ 2:0  
KP POLICE-TUR TUREK 0:1 
AMICA II WRONKI-UNIA TCZEW 3:0 
GWARDIA KOSZALIN-UNIA JANIKOWO 1:1 
GRYF WEJHEROWO-CHEMIK/ZAWISZA BYDG. 3:2 
17. kolejka
CHEMIK/ZAWISZA BYDG.-POLONIA BYDGOSZCZ 4:1 
BŁĘKITNI STARGARD SZCZ.-GWARDIA KOSZALIN 1:1 
KOTWICA KOŁOBRZEG-FLOTA ŚWINOUJŚCIE 0:2  
KP POLICE-OBRA KOŚCIAN 1:1 
TKP TORUŃ-GRYF WEJHEROWO 3:4 
UNIA JANIKOWO-WARTA POZNAŃ 4:0 
UNIA TCZEW-SPARTA BRODNICA 1:1 
TUR TUREK-AMICA II WRONKI 1:0 
  
 1. Błękitni Stargard Szczeciński  17  39  29-10  
 2. Unia Janikowo                  17  32  33-17  
 3. Tur Turek                      17  32  26-16  
 4. Flota Świnoujście              17  30  30-23  
 5. Unia Tczew                     17  30  30-24  
 6. Chemik/Zawisza Bydgoszcz       17  29  32-27  
 7. Warta Poznań                   17  27  28-24  
 8. Obra Agro Handel Kościan       17  26  26-17  
 9. Polonia Crulex Bydgoszcz       17  24  26-21  
10. Gwardia Koszalin               17  23  22-28  
11. Amica II Wronki                17  21  18-19  
12. Sparta Digger Brodnica         17  20  18-25  
13. Kotwica Kołobrzeg              17  18  16-22  
14. TKP Toruń                      17  13  21-35  
15. KP Police                      17  10  15-34
16. Gryf Wejherowo                 17  10  16-44
  
Grupa III śląska
16. kolejka (15-16 marca)- przełożona
17. kolejka
Piast Gliwice-Skalnik Gracze 2:0
Miedź Legnica-Carbo Gliwice 4:0
KS Myszkow-Odra Opole 0:3
Polonia Bytom-Rozwój Katowice 1:3
Pogoń Świebodzin-Lech Zryw Zielona Góra 0:1
Włókniarz Kietrz-Grunwald Ruda Śl. 2:1
Gornik MK Katowice-Nysa Zgorzelec 3:0
Promień Żary-Zagłębie Sosnowiec 0:5
 
 1. Lech Zryw Zielona G.  16 37 34-14
 2. Piast Gliwice         16 36 29-10 
 3. Włókniarz Kietrz      16 32 33-8
 4. Odra Opole            16 30 24-11
 5. Zagłębie Sosnowiec    16 30 28-11
 6. Miedź Legnica         16 24 19-17
 7. Rozwój Katowice       16 21 16-16
 8. Gornik MK Katowice    16 21 15-17
 9. Promień Żary          16 21 24-28
10.  Grunwald Ruda Śląska 16 20 20-20  
11.  Polonia Bytom        16 19 17-23  
12.  Carbo Gliwice        16 18 16-29  
13.  KS Myszków           16 15 14-28  
14.  Pogoń Świebodzin     16 13 16-29  
15.  Nysa Zgorzelec       16 9  16-38  
16.  Skalnik Gracze       16 6   9-35
  
Grupa IV małopolska
 
17. kolejka (15-16 marca)- przełożona
18. kolejka:
Kolporter Korona Kielce-Siarka Tarnobrzeg 5:1
Hutnik Kraków-Proszowianka 3:1 
Motor Lublin-Polonia Przemyśl 3-0 
Górnik Wieliczka-Stal Rzeszów 1-3
Lewart Lubartów-Unia Tarnów 0-2
Skawinka-Cracovia 1-2 
Pogoń Staszów-Nida Pińczów 3-1
Niedźwiedź-Sandecja Nowy Sącz 0-0 
pauzuje Łada Biłgoraj
 
 1. Cracovia                17 40 52-11 
 2. Kolporter Korona Kielce 17 35 26 12 
 3. Stal Rzeszów            17 34 27-14 
 4. Sandecja Nowy Sącz      17 31 19-17 
 5. Hutnik Kraków           17 25 23-20 
 6. Polonia Przemyśl        17 25 22-28 
 7 . Siarka Tarnobrzeg      17 24 20-23 
 8. Górnik Wieliczka        17 23 24-19 
 9. Unia Tarnów             17 23 22-20 
10. Skawinka                17 23 25-26 
11. Łada Biłgoraj           16 23 19-22 
12. Nida Pińczów            17 21 21-26 
13. Lewart Lubartów         17 19 19-20 
14. Pogoń Staszów           17 18 15-32 
15. Proszowianka            17 16 15-29 
16. Motor Lublin            17 15 14-28 
17. Niedźwiedź              17 12 14-30

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje