Mięciel trenuje z Legią, pierwsze urazy

W poniedziałek wraz z Legią Warszawa trenował Marcin Mięciel, który formalnie jest piłkarzem warszawskiego klubu jeszcze przez pół roku, ale już teraz chciałby podjąć pracę w jakimś zachodnim klubie.

Mięciel pojedzie na zgrupowanie do Białej Podlaskiej razem z drużyną, ale o jego dalszych losach nikt w klubie nie chce mówić.

Reklama

Na zajęciach nie było natomiast Jacka Zielińskiego, który dostał kilka dni wolnego. Nie trenował także Marek Jóźwiak uskarżający się na ból w kolanie. Doktor Machowski zaaplikował mu lek, zalecił założenie stabilizatora i nakazał kilka dni przerwy w treningach.

Artur Boruc biegał z zespołem, ale wyraźnie odczuwał ból w stawie skokowym. Po południu trenował już normalnie wraz z Łukaszem Załuską i trenerem bramkarzy Krzysztofem Dowhaniem. Normalnie ćwiczył Alexandar Vuković jednak po kilkunastu minutach z bólem w stopie (podobno wynikającym z przeciążenia) przerwał je i podobnie jak koledzy dostał kilka dni wolnego. Po południu nie ćwiczył również Stanko Svitlica, ale nie był to powód jakiegoś poważnego urazu.

Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | urazy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje