Morientes: Jeszcze rok w Realu

Napastnik Realu Madryt, Fernando Morientes powiedział, że nie zamierza w styczniu zmieniać klubu. Reprezentant Hiszpanii jak na razie przegrywa rywalizację o miejsce w podstawowym składzie z Raulem, Ronaldo i Michaelem Owenem.

- Zobaczymy jak to się wszystko potoczy - powiedział Morientes o pogłoskach na temat jego ewentualnego odejścia z Realu w styczniu w "L'Equipe".

Reklama

- Wszystko jest możliwe. Podjąłem decyzję, że jeszcze rok zostaję w drużynie "Królewskich". Musiałoby się zdarzyć naprawdę coś bardzo złego, żebym zmienił zdanie - stwierdził we francuskim dzienniku sportowym.

Hiszpański napastnik stwierdził również, że sezon jaki spędził w Monaco "było jednym z najwspanialszych". Morientes przyczynił się w dużym stopniu do awansu Monaco do finału Ligi Mistrzów poprzednim sezonie.

- To było niezwykłe doświadczenie. Miło wspominam trenera Didiera Deschampsa, kolegów z zespołu i kibiców. Wiem, że drzwi do Monaco stoją przede mną otworem. Pewnego dnia chciałbym kiedyś przekroczyć te drzwi raz jeszcze - mówił Morientes.

Dowiedz się więcej na temat: Monaco | napastnik | Fernando Morientes

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje