Mourinho liczy na Robbena

Trener Chelsea Londyn, Jose Mourinho nie przejął się zbytnio problemami z kokainą Adriana Mutu i już znalazł rozwiązanie, jak zastąpić w składzie "The Blues" napastnika z Rumunii.

Portugalski szkoleniowiec liczy, że w roli "fałszywego" napastnika sprawdzi się na murawie nominalny pomocnik, Arjen Robben. 20-letni Holender ma wspomagać w ofensywnych atakach Islandczyka Eidura Gudhjonsena oraz Serba Meteję Kezmana.

Reklama

- Trener powiedział mi, że wyznaczył mnie do nowych działań. Zgodnie z jego planami mam nie tylko atakować lewą stroną, ale również częściej "schodzić do środka" i działać wzdłuż linii pola karnego. On czuje, że jestem w stanie także grać jako środkowy napastnik - wyznał dla "London Evening Standard" Robben.

Przypomnijmy również, że poważną kontuzję kolana leczy inny z napastników Chelsea, Didier Drogba. Receptą na brak, pozyskanego z Marsylii reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej i prawdopodobnie zawieszonego wkrótce Mutu, ma być właśnie młody gwiazdor reprezentacji "pomarańczowych".

INTERIA.PL/AFP
Dowiedz się więcej na temat: Jose Mourinho

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje