Mourinho: Nic nie zatrzyma Chelsea

Menedżer Chelsea Londyn Jose Mourinho odzyskał wigor. Prasowe spekulacje na temat jego zwolnienia z posady nie znalazły pokrycia w rzeczywistości. Co więcej Portugalczyk stwierdził, że "klub jest zjednoczony jak nigdy".

Mourinho jest o tym przekonany po rozmowie z właścicielem Chelsea rosyjskim milionerem Romanem Abramowiczem. Celem numerem jeden dla ekipy ze Stamford Bridge w nadchodzącym sezonie jest zdetronizowanie Manchesteru United. Zdaniem portugalskiego szkoleniowca, nikt i nic nie powstrzyma Chelsea w odzyskaniu tytułu mistrza Anglii.

Reklama

"Jestem szczęśliwy w Chelsea. Mam fantastycznych piłkarzy. Na dodatek cieszy komunikacja w klubie i wsparcie kibiców, które czujemy na każdym kroku" - stwierdził charyzmatyczny szkoleniowiec.

"Premiership i Liga Mistrzów są dla nas najważniejsze. Nie zapominamy także o rozgrywkach pucharowych w Anglii" - podkreślił Mourinho.

Chelsea przebywa na tournee w Stanach Zjednoczonych. W sobotę "The Blues" zmierzą się z nowym klubem Davida Beckhama Los Angeles Galaxy.

AFP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jose Mourinho

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama