Owen: Mam ochotę wygrać

"Wielu ludzi wskazuje Barcelonę jako faworyta sobotniego meczu. Są liderami w lidze, grają efektownie, ale w tego typu spotkaniach nie jest łatwo wygrać. Obie drużyny mają przecież w swoich składach wyjątkowych piłkarzy - wyznał na oficjalnej stronie Realu Michael Owen.

Sobotni klasyk na Camp Nou będzie dla Owena historycznym wydarzeniem, bowiem Anglik po raz pierwszy w swojej karierze dostąpi zaszczytu gry w "Grande Derby Europa".

Reklama

"To będzie piękny i czysty mecz. My chcemy pokazać kibicom, że umiemy wygrywać, a Barcelona na pewno będzie chciała zaznaczyć swoją dominację w lidze. Zagrają drużyny, które zawsze chcą wygrywać. Mam wielka chęć wygrać, jako że nigdy nie grałem na Nou Camp w tak ważnym meczu" - stwierdził Owen z kolei na łamach dziennika "Marca".

Anglik jednocześnie zapewnił wszystkich, że przeprowadzka z Liverpoolu do Madrytu była dobrym posunięciem. "Pomimo, że nie zawsze gram od pierwszych minut nie uważam żeby przejście do Madrytu było krokiem wstecz. Chcę grać w każdym meczu przez 90 minut, ale zarazem muszę cierpliwie znosić uwagi trenera i nadal pracować nad sobą" - dodał Owen.

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | Michael Owen

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje