Polonia będzie grała na Legii?

Wiele na to wskazuje, że pierwsze spotkania nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy Polonia Warszawa rozegra na stadionie Legii, przy ul. Łazienkowskiej - informuje "Życie Warszawy".

Jest to jeden ze sposobów na uratowanie "Czarnych koszul" przed degradacją do drugiej ligi, za niespełnienie wymogów licencyjnych.

Reklama

W czwartek PZPN podejmie decyzję w sprawie przyznania licencji klubom ekstraklasy. - Dwa kluby są zagrożone brakiem licencji, a co za tym idzie, spadkiem do drugiej ligi - Polonia i Widzew - powiedział "ŻW" prezes PZPN Michał Listkiewicz. - W obu przypadkach istnieje jednak szansa na załatwienie sprawy.

Widzew musi uregulować sprawy własności spółki i spłacić zadłużenie wobec ZUS. Polonia musi zbudować na swoim obiekcie sztuczne oświetlenie.

Wczoraj zapadła decyzja o przekazaniu przez MENiS 2 milionów złotych na budowę masztów oświetleniowych na stadionie Polonii. Dodatkowe 1,95 mln przekaże Rada m.st. Warszawy. Jeśli działacze "Czarnych koszul" wezmą się do pracy, już we wrześniu przy Konwiktorskiej powinno zrobić się jaśniej.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Polonia Warszawa

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje