Pomóżmy Janasowi! Wybierzmy narodową "11"!

Nie ukrywajmy, selekcjoner naszej reprezentacji piłkarskiej Paweł Janas ma poważne kłopoty. Eliminacje Euro 2004 są już praktycznie przegrane, a klęska w Sztokholmie dopełniła czary goryczy. Postanowiliśmy więc razem z RMF FM pomóc szkoleniowcowi i to za darmo.

Wybierzcie z naszą pomocą narodową jedenastkę!

Reklama

Kibice, sympatycy futbolu i wszyscy, którym dobro naszej kadry leży na sercu - wybierzcie reprezentację. Wytypujcie nazwiska chłopaków, których nie będziemy się wstydzili, jedenastkę ludzi, którzy chcą walczyć i dla których występ w koszulce z orłem na piersi będzie powodem do dumy. Ze swej strony obiecujemy, że wybraną przez Was jedenastkę przekażemy działaczom Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Najpierw wybieramy kandydatów do "11" Zakładamy, że reprezentacja zagra systemem 4-4-2.

Pierwszy etap zabawy potrwa do najbliższego poniedziałku (16 czerwca) i w trakcie jego trwania prosimy o wpisywanie w komentarzu do tej informacji swojej "narodowej jedenastki marzeń".

Z podanych przez Was typów ułożymy listę, w której na każdej pozycji znajdą się po trzy najczęściej proponowane przez Was nazwiska.

Z tej właśnie listy od poniedziałku będziecie mogli wybrać już ostateczną jedenastkę reprezentacji Polski, która - jak wierzymy - będzie pod każdym względem lepsza od tej ze stadionu Rasunda.

Dowiedz się więcej na temat: Narodowy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje