Poważna oferta dla Mili

- Otrzymaliśmy propozycję dla Sebastiana Mili od poważnego klubu, z poważnej ligi - powiedział w "Super Expressie" Jerzy Kopa, dyrektor Groclinu Grodzisk Wlkp.

- W przyszłym tygodniu zaczynamy negocjacje. Nazwy kontrahenta podać nie mogę, bo tak się umówiliśmy. Dopiero gdy dobijemy targu, wszystko zostanie ogłoszone - dodał Kopa.

Reklama

Jaki klub jest tak "poważnie" zainteresowany pomocnikiem reprezentacji Polski? Milę obserwowali wysłannicy angielskiego Birmingham i niemieckiego Schalke 04 Gelsenkirchen, ale nie wiadomo czy z tych klubów wpłynęła oferta.

2 miliony euro to kwota odstępnego zapisana w kontrakcie zawodnika. Według nieoficjalnych informacji prezes Groclinu, Zbigniew Drzymała zgodziłby się na transfer Mili za nieco ponad milion. Jest jeszcze jedna opcja. Roczne wypożyczenie za 500 tysięcy euro.

Działacze Groclinu biorą pod uwagę zmianę barw klubowych przez Milę i szukają piłkarza, który mógłby go ewentualnie zastąpić. Trwają rozmowy z Lechem Poznań na temat pozyskania Michała Golińskiego. Jak do tej pory nie osiągnięto porozumienia w tej sprawie.

- Nie jesteśmy skarbcem z bajki, z którego po wypowiedzeniu zaklęcia wysypują się złote krążki. Nie jest prawdą, że podpisaliśmy już kontrakt z Golińskim, ale potwierdzam, że jesteśmy nim poważnie zainteresowani - stwierdził Kopa.

W Groclinie trwają też negocjacje na temat przedłużenia kontraktów z Radosławem Sobolewskim, Tomaszem Moskałą i Robertem Górskim.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: negocjacje

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje