Pseudokibice Legii zniszczyli samochód Chrobaka

Pseudokibice Legii Warszawa zdewastowali w niedzielę rano samochód trenera Polonii Warszawa, Krzysztofa Chrobaka. Sprawcy porysowali lakier, wyrwali wycieraczki, przebili opony i dali pokaz swojej "językowych zdolności".

Obraźliwe napisy, które opiekun "Czarnych Koszul" zobaczył na zdemolowanym aucie sugerują, że fani Legii nie mogą zapomnieć remisu Polonii na Konwiktorskiej z Dospelem, który dał katowiczanom grę w pucharach, kosztem Legii.

Reklama

Po tym meczu krążyły podejrzenia, że "Czarne Koszule" celowo "odpuściły" sobie to spotkanie. - Jestem pewny uczciwości moich piłkarzy. Nic fałszywego nie miało miejsca. Niektórzy mieli jednak inne zdanie. To nie są fani Legii, tylko gnoje. Przynoszą wstyd prawdziwym fanom. Prawdziwi kibice mają swój honor - skomentował zdarzenie na łamach "Zycia Warszawy" Krzysztof Chrobak.

W podobnych przypadkach trudno znaleźć sprawcę i ukarać winnych, toteż trener Polonii nie łudzi się, że działania Policji przyniosą jakiś efekt. - Odmalujemy, zmienimy co trzeba i auto będzie jak nowe - zażartował na koniec Chrobak.

INTERIA.PL/Życie Warszawy
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Warszawa | pseudokibice

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje