Rasiak: Nie narzekam na brak ofert

Sheffield Wednesday oferuje Southampton za transfer Grzegorza Rasiaka dwa miliony funtów. Polski napastnik ma także oferty z Włoch i Hiszpanii.

"Z nikim z Sheffield nie rozmawiałem na temat transferu, bo na moje odejście początkowo nie godził się trener. Od poniedziałku sytuacja uległa jednak diametralnej zmianie" - wyznał Rasiak na łamach "Przeglądu Sportowego".

Reklama

"Odszedł dotychczasowy prezes Leon Crouch, a władze "Świętych" poszukują nowego inwestora, bo klub boryka się z debetem w kasie. W związku z tym za odpowiednio wysoką cenę są w stanie sprzedać nawet najlepszych graczy. Dlatego dostałem możliwość rozmów z każdym klubem, który zechce mnie pozyskać, także z Sheffield. Zapewniam jednak, że nie będę działał pochopnie i dokonam właściwego wyboru. Może stanie się to jutro, może w przyszłym tygodniu. Zobaczymy. Bo chociaż mam ważny kontrakt z Southampton jeszcze na trzy lata, to nie narzekam na brak ofert. Wśród nich jest propozycja z klubu w włoskiej Serie A, której na razie nie mogę zdradzić. Niewykluczone również, że trafię do Hiszpanii" - tłumaczył reprezentant Polski.

"Jeśli pozostałbym w Southampton, to celem na przyszły sezon byłoby poprawienie mojego rekordu trafień w drugiej lidze. chciałbym więc zdobyć więcej niż 21 goli" - dodał Rasiak.

Przegląd Sportowy/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: southampton | Sheffield Wednesday | Grzegorz Rasiak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje