Ronaldinho może zagrać we Flamengo

Ronaldinho, jeden z najlepszych piłkarz w historii futbolu, najprawdopodobniej już wkrótce zostanie piłkarzem Flamengo Rio de Janeiro. Jak podaje włoska agencja ANSA, piłkarz jest bliski podpisania kontraktu z brazylijskim klubem.

Niechciany w AC.Milan Ronaldinho, najprawdopodobniej swoje ostatnie lata w karierze spędzi w Brazylii. Według doniesień włoskiej agencji ANSA, Ronaldinho rozmawiał na temat metod szkoleniowych Flamengo Rio de Janeiro z byłym zawodnikiem tego klubu Adriano. Adriano, grający obecnie w AS.Roma jest przekonany, że wkrótce dojedzie do podpisania kontraktu pomiędzy Ronaldinho i Flamengo de Rio de Janeiro. Jak donosi ANSA do rozmowy pomiędzy oba piłkarzami doszło w ostatni czwartek.

Reklama

W niedzielę w Rio ma dojść do spotkania prezesa AC.Milan Adriano Galliani z bratem Ronaldinho Roberto de Assisem, który jednocześnie jest menażerem piłkarza.

Transfer Ronaldinho do Flamengo byłby sporą niespodzianką. Do niedawna wydawało się bowiem, że piłkarz trafi do ligi brazylijskiej, ale do Gremio Porto Allegre, do klubu którego jest wychowankiem. Gremio nie stać jednak, aby zapłacić Milanowi żądaną sumę odstępnego, a także opłacać wysoką gażę piłkarza.

Dowiedz się więcej na temat: AC Milan | Rio | ronaldinho | W.E. | Rio de Janeiro

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje