Ślusarski: Takie czasy

Bartosz Ślusarski jest obecnie zawodnikiem Groclinu Dyskobolii, ale zanim trafił do Grodziska Wielkopolskiego przez kilka sezonów grał w Lechu Poznań. Obie drużyny spotkają się w sobotę na Bułgarskiej w derbach Wielkopolski.

"Chcemy wygrać z "Kolejorzem". Założenie mamy takie, by nie tracić już dystansu do Wisły Kraków, a potem zagrać z nimi o całą pulę w ostatniej kolejce. I możemy być mistrzem jesieni" - powiedział w "Sporcie" napastnik Groclinu.

Reklama

"Pewnie każdy w Wielkopolsce, a szczególnie w Poznaniu marzy, by Lech był silny, bogaty i najlepszy. Dziś jednak tak nie jest. Przeszedłem do klubu, który dziś oferuje lepsze warunki i rozwój. Przy okazji udało się także załatać budżet Lecha. Takie czasy" - dodał Ślusarski.

Ostatnio napastnik Groclinu leczył kontuzję, czy już czuję się w pełni sił? "Nawet na treningu widać czy napastnik "wstrzeli się" w bramkę, czy nie. Z tym jest coraz lepiej. Fizycznie też czuję się dobrze, choć po jednym meczu trudno coś mądrego powiedzieć. Ale forma rośnie. Na mecz z Wisłą będzie optymalna" - powiedział zawodnik Groclinu.

INTERIA.PL/Sport
Dowiedz się więcej na temat: napastnik | Bartosz Ślusarski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje