Smuda: Mamy szansę wygrać

Franciszek Smuda, trener Widzewa, uważa, że jego zespół ma szansę wygrać w meczu z Polonią. - Uważam, że jesteśmy w stanie zdobyć trzy punkty w tym meczu - powiedział Smuda.

Trener Widzewa bardzo komplementuje niedzielnego rywala - To bardzo dobry zespół, który gra ciekawą piłkę. Na pewno siłą tej drużyny jest zgranie. Większość piłkarzy gra ze sobą już kilka lat i znakomicie się rozumieją - stwierdził. Smuda dodał, że liczy liczy na nowopozyskanych piłkarz, szczególnie Giuliano: - To znakomity piłkarz i na pewno nam pomoże. Mam nadzieję, że już w meczu z Polonią, choć wszystko zależy od tego czy federacja brazylijska prześle na czas certyfikat - powiedział - Łapiński na pewno w niedzielę nie zagra. Przede wszystkim dlatego, że Tomek ma kłopoty z przywodzicielem. Jednak jesteśmy nim zainteresowani i prowadzimy rozmowy - dodał.

Reklama

Ponadto trener Franciszek Smuda złożył ofertę gry w Widzewie pomocnikowi Zbigniewowi Wyciszkiewiczowi. Ostatnio zawodnik trenował z rezerwami i szukał sobie klubu. Dostał oferty z drugoligowej Piotrcovii i z klubu amerykańskiej Major League Soccer. Rozmowy z tym pierwszym klubem były bardzo zaawansowane. Po przejściu badań piłkarz miał podpisać kontrakt z beniaminkiem II ligi. Po tym, jak ofertę złożył mu Smuda niewykluczone, że zdecyduje się pozostać w Łodzi. Trener Widzewa uważa, że doświadczenie Wyciszkiewicza pomoże drużynie...

Tomasz Andrzejewski

Dowiedz się więcej na temat: wygraj | Franciszek Smuda

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje