Stawowy rozmawia z Legią

Wśród kandydatów na stanowisko trenera Legii Warszawa przewija się coraz więcej polskich nazwisk. Obok Dariusza Wdowczyka kolejnym Polakiem, którego chcą zatrudnić na Łazienkowskiej, jest trener Cracovii Wojciech Stawowy.

"To dla mnie wyróżnienie i zaszczyt, że ludzie związani z Legią widzą mnie w gronie kandydatów do prowadzenia warszawskiej drużyny" - powiedział Stawowy w "Przeglądzie Sportowym".

Reklama

Wojciech Stawowy to jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia. W ciągu dwóch lat wprowadził Cracovię z 3. ligi do ekstraklasy.

"Nie mówię, że nie ma tematu - przyznaje Stawowy. - Dla każdego trenera to normalne, że pojawiają się różne propozycje. Skupiam się na najbliższych czterech meczach Cracovii w rundzie jesiennej, pracuje mi się w tym klubie bardzo dobrze, mam świetnych piłkarzy i chętnie wypełnię kontrakt do końca. Z drugiej strony jeżeli oferta Legii stanie się oficjalna, to będę musiał rozważyć wszystkie za i przeciw, biorąc również pod uwagę, że nie zawsze miałem w Cracovii pełny kredyt zaufania i zdarzało się, że rzucano mi kłody pod nogi." - powiedział w "PS" Stawowy.

Agencja Przegląd Sportowy
Dowiedz się więcej na temat: Legia Warszawa | Wojciech Stawowy

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje