Svitlica odchodzi, ale czy Saganowski też?

Jak dowiedział się serwis legianet.com się od niemieckiego współpracownika, Arminia Bielefeld interesuje się dwoma napastnikami z polskiej ekstraklasy.

Są to Marcin Kuźba i Marek Saganowski.

Reklama

Klub z Westfalii, który niedawno otrzymał licencję na grę w 2 Bundeslidze poszukuje nowych zawodników do linii napadu, po tym, jak odeszli Artur Wichniarek i Dabang, a nie udało się pozyskać Michała Chałbińskiego z Odry Wodzisław.

Trener Arminii, Moehlmann powiedział, że w obecnej sytuacji finansowej klubu możliwe jest tylko sprowadzenie któregoś z wymienionych wcześniej piłkarzy na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Z tego samego źródła otrzymaliśmy też informację o aktualnej sytuacji kadrowej Borussi Moenchengladbach, która tłumaczy spore zainteresowanie tamtejszych działaczy Svitlicą. Były klub Mięciela opuszcza największa gwiazda, Forsell, który wraca do Chelsea. Niejasna jest sytuacja zdrowotna dwóch innych napastników - van Lenta i van Houta. Pozostali zawodnicy ofensywni nie mają zbyt dużego doświadczenia. W tej sytuacji transfer króla strzelców polskiej ekstraklasy byłby poważnym wzmocnieniem zespołu.

Dowiedz się więcej na temat: klub | Saganowski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje