Świerczewski na ławce

Podczas piątkowego meczu z Polonią Warszawa po raz pierwszy w szerokiej kadrze Cracovii znajdzie się Piotr Świerczewski.

Były reprezentant Polski do "Pasów" trafił pod koniec sierpnia, ale ponieważ miał spore zaległości treningowe trener Wojciech Stawowy do tej pory nie brał go pod uwagę przy ustalaniu kadry na kolejne mecze.

Reklama

Jedenastka Cracovii w spotkaniu z Polonią będzie prawie taka sama, jak podczas derbowego pojedynku z Wisłą. Jedyna zmiana nastąpi na pozycji lewego obrońcy, gdzie pauzującego za czerwoną kartkę Marka Bastera zastąpi albo Witold Wawrzyczek, albo Michał Świstak.

Na szczęście do zdrowia doszedł Marcin Bojarski, który przez kilka tygodni grał z bolącą piętą. Nadal kontuzje leczą Jacek Wiśniewski i Marek Citko.

"Zdaję sobie sprawę, że jesteśmy faworytem tego meczu, bo nie może być inaczej, jak się wygrywa ostatnie pojedynki. Tyle tylko, że faworyt nie zawsze potrafi wygrać... Czeka nas więc kolejny ciężki mecz. Jak zwykle o wszystkim zadecyduje determinacja" - powiedział w "Gazecie Krakowskiej" Wojciech Stawowy.

INTERIA.PL/Gazeta Krakowska
Dowiedz się więcej na temat: świerczewski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje