Transfer Beckhama: Ultimatum Barcelony

Działacze Barcelony ostrzegli Davida Beckhama, że jeśli nie podpisze kontraktu z katalońskim klubem do końca tygodnia Anglik może zapomnieć o grze na Nou Camp.

- Chcemy ostatecznie wyjaśnić sprawę. Do końca tygodnia spotkamy się z piłkarzem i ogłosimy wiadomość. Jeśli Beckham odmówi, nie będziemy go dłużej przekonywać - powiedział Juan Jose Castillo, pełniący rolę sekretarza nowo wybranego prezydenta Barcelony.

Reklama

Joan Laporta ma jeszcze nadzieje na pozytywne zakończenie serialu "transfer Beckhama". Laporta głównie właśnie dzięki obietnicy sprowadzenia Anglika na Nou Camp wygrał wybory, toteż nie chce teraz zawieść oczekiwań "socios" Barcy.

Będzie to trudne do zrealizowania, bowiem sam piłkarz jest wściekły na działaczy MU i Barcelony, którzy prowadzili negocjacje bez jego wiedzy oraz woli i teraz jest gotów podpisać kontrakt tylko z Realem Madryt.

Jak podaje dziennik "Marca" Beckham w przypadku fiaska rozmów z Barceloną do 7 lipca powinien podpisać kontrakt z "Królewskimi". Jeśli Anglik zasili Real prawdopodobny jest transfer Luisa Figo do Interu Mediolan.

Dowiedz się więcej na temat: Anglik | ultimatum | Davida Beckhama | transfer

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje