Urbaniak zostanie w Widzewie?

Przemysław Urbaniak najprawdopodobniej w przyszłym sezonie pozostanie piłkarzem Widzewa Łódź. - Klub skontaktował się ze mną. Zaproszono mnie na pierwszy trening, więc myślę, że trener widzi dla mnie miejsce w drużynie - powiedział Widzew.PL Urbaniak.

Od czasu rozpoczęcia okresu transferowego Urbaniak miał kilka ofert, ale na razie na żadną się nie zdecydował. - Najpoważniejsza oferta była z Izraela. Zainteresowany mną był klub z Tel Avivu - zdradził nam zawodnik - Ale odmówiłem. Tak zdecydowaliśmy wraz z żoną, bo wiadomo jaka jest sytuacja polityczna w tym kraju - stwierdził. - Były też inne oferty, z klubów polskich, ale raczej mało konkretne. Zaproponowano mi także powrót do Mieszka Gniezno, czyli mojego pierwszego klubu. Na razie jednak chcę grać na jak najwyższym poziomie, do Gniezna może wrócę na koniec kariery - dodał.

Reklama

Na chwilę obecną zawodnik jest zdecydowany pozostać w Widzewie. - Chyba, że dostałbym jakąś bardzo dobrą ofertę - zastrzega - To chyba jasne, że każdy by chciał zmienić sobie warunki na lepsze - dodaje.

Warto dodać, że piłkarz ma tak skonstruowaną umowę, że może odejść w każdej chwili i to za darmo.

Dowiedz się więcej na temat: klub | Urbaniak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje