Zidane: Będzie trudniej w Turynie

- Rewanż w Turynie będzie dla nas ciężką przeprawą. Trzeba tam walczyć do "upadłego" żeby osiągnąć nasz cel. Postaramy się jednak utrzymać korzystny rezultat. - powiedział na łamach dziennika "Marca" Zinedine Zidane.

Francuska gwiazda Realu dobrze ocenia występ swojego zespołu w pierwszym spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów.

Reklama

- Najważniejsze, że mamy ten gol przewagi. Starliśmy się ze znakomicie przygotowanym rywalem i zagraliśmy dobre spotkanie, chociaż pierwsze dwadzieścia minut drugiej połowy mieliśmy kryzys i nie wyglądało to najlepiej. Nie mogło być łatwo, bo to przecież półfinał najważniejszych europejskich rozgrywek - podsumował spotkanie Zidane.

Obrońca Michel Salgado uważa z kolei, iż wynik meczu jest niesprawiedliwy, a Juventus miał sporo szczęścia, że nie przegrał wyżej. - To nie jest dla nas sprawiedliwy rezultat. Wykonywaliśmy wielką pracę na boisku, a wynik do przerwy (1:1) bardzo nas nie zadowalał. Gdy strzeliliśmy drugiego gola, okazało się, że zasłużyliśmy i na trzeciego. Natomiast oni zdobyli bramkę trochę szczęśliwie - powiedział.

- Mam nadzieję, że bramki w meczu wtorkowym nie były ostatnimi w półfinale. Uzyskaliśmy w sumie dobry rezultat, pozwalający wierzyć, iż możemy zwyciężać na każdym stadionie - dodał Salgado.

Być może w spotkaniu rewanżowym (14 maja w Turynie) w drużynie Realu wystąpi już Raul, szybko dochodzący do zdrowia po operacji wyrostka robaczkowego. Nie jest natomiast pewny udział Ronaldo, który doznał kontuzji łydki w drugiej połowie meczu. Brazylijczyka czekają testy medyczne, po których będzie można określić, kiedy wróci do gry.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Zinedine Zidane

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje