Zmiany w Wiśle Płock

Utrzymanie się w ekstraklasie i awans do europejskich pucharów rozbudziły apetyty działacz Wisły Płock. Chcąc spokojnie grać w lidze i zaistnieć w Europie konieczne są wzmocnienia zespołu.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy prowadzone są rozmowy z czterema piłkarzami. Na razie możemy jedynie zdradzić, że chodzi o doświadczonego obrońcę, dwóch bocznych pomocników i napastnika. Możliwa jest jeszcze kwestia zatrudnienia nowego bramkarza. Zawodnicy, którzy wzmocniliby ewentualnie płocki zespół są posiadaczami własnych kart. Z wypożyczeń do innych klubów wraca kilku piłkarzy, którzy będą obserwowani przez trenera Mirosława Jabłońskiego. Ci, którzy nie zmieszczą się w szerokiej kadrze będą wypożyczneni lub otrzymają swoje karty.

Reklama

Z zespołem żegnają się Jarosław Maćkiewicz i Marcin Zając. Prowadzone są rozmowy z Jerzym Wojneckim, w sprawie jego dalszej przyszłości. Trener Jabłoński chce, aby w Wiśle zostali Mikołaj Branfiłow i Aidas Preiksaitis.

Kilku zawodników z pierwszego składu, którzy nie sprawdzili się w ubiegłym sezonie może zostać wypożyczonych lub sprzedanych do innych klubów. Szczegółów na razie nikt nie chce zdradzać, ale jak poinformował nas jeden z działaczy skończyły się czasy, kiedy w Płocku po sezonie wymieniano cały zespół. Teraz potrzebne są wzmocnienia na kilku pozycjach i czas na przygotowanie się do nowego, miejmy nadzieję przełomowego sezonu.

Krzysztof Łączyński, Płock

Dowiedz się więcej na temat: Wisła | Płock

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje