Żona zatrzymała Chovanca!

W czwartek na Łazienkowskiej miał się stawić trener Jozef Chovanec, by podjąć pracę w Legii. Menedżer Czecha poinformował jednak, że nie będzie on pracował w Warszawie.

Prezes Legii Piotr Zygo poinformował, iż w takiej sytuacji wszelkie rozmowy z Chovancem zostają przerwane i nie będą kontynuowane. Do końca rundy jesiennej Legię będą trenować: Jacek Zieliński, Krzysztof Gawara, Lucjan Brychczy i Krzysztof Dowhań.

Reklama

Negocjacje z Chovancem toczyły się od kilku tygodni.

Oficjalne stanowisku Klubu w sprawie nowego trenera

Informujemy, że w dniu dzisiejszym Klub definitywnie zakończył rozmowy z panem Jozefem Chovancem. W minioną środę, po długich negocjacjach, spotkaniu w Pradze i dyskusji licznych warunków stawianych przez Pana Chovanca doszliśmy do porozumienia. Pan Chovanec zaakceptował warunki umowy z Legią i w dniu dzisiejszym o 9.50 miał stawić się do pracy w Warszawie.

Mimo uzgodnień pan Chovanec nie przyjechał jednak do Warszawy, o czym poinformował nas jego menedżer. Według słów Juliusa Bielika, który reprezentował pana Chovanca w negocjacjach, na jego przyjazd nie wyraziła zgody żona. W związku z zaistniałą sytuacją uważamy temat za zamknięty.

Jednocześnie Klub podjął decyzję, że przynajmniej do końca rundy jesiennej drużyna będzie prowadzona przez Krzysztofa Gawarę i Jacka Zielińskiego, którym pomagać będą jak dotychczas Lucjan Brychczy i Krzysztof Dowhań. Decyzja ta zamyka spekulacje na temat nowego trenera Legii.

Dowiedz się więcej na temat: zatrzymana | zatrzymanie | żona | Warszawa | menedżer

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama