Żurawski jedzie na wakacje

- Jadę na Kretę na wakacje, chcę odpocząć, a od połowy lipca rozpocząć przygotowania do sezonu z Wisłą - powiedział "Gazecie Krakowskiej" czołowy strzelec naszej ekstraklasy Maciej Żurawski.

Napastnik Wisły mimo przedłużenia kontraktu z krakowskim klubem chyba do końca nie porzucił myśli o zagranicznym wyjeździe. - Ostatnio przeczytałem choćby na holenderskich stronach internetowych, że trener Ajaksu, Ronald Koeman widziałby mnie w swoim zespole - tłumaczył "GK" Żurawski. - Chyba dla każdego piłkarza zainteresowanie takiego klubu jak Ajax to miłe uczucie. To jednak na razie tylko spekulacje. Aby doszło do transferu musi być spełnione tyle warunków, że na razie o tym po prostu zbyt często nie myślę.

Reklama

Żurawski zachowuje także spokój jeśli chodzi o jego przyszłość w kadrze narodowej i nie robi tragedii z faktu, iż nie został powołany na mecz ze Szwecją. - Trener Janas uznał, że teraz bardziej przydadzą się reprezentacji inni napastnicy i ja to muszę uszanować - stwierdził piłkarz. - Myślę, że nie straciłem tego miejsca w kadrze na stałe i będę miał jeszcze okazję udowodnić, że ja tej reprezentacji jestem potrzebny.

INTERIA.PL/Gazeta Krakowska
Dowiedz się więcej na temat: wakacje | Żurawski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama