Obrońca "Pasów" przedłużył kontrakt

Obrońca hokejowych mistrzów Polski ComArch Cracovii Mariusz Dulęba przedłużył kontrakt z krakowskim klubem - poinformował klub na swojej stronie internetowej.

- Mieszkam w Krakowie, dlatego też chciałem zostać w "Pasach". Cieszę się, że przedłużyłem kontrakt i że w następnym sezonie w dalszym ciągu będę występował w barwach Cracovii - powiedział hokeista. - Kusząca jest też perspektywa tego, że zagramy w europejskich pucharach. Wiadomo, to są już mecze na zupełnie innym poziomie i mam nadzieję, że coś w nich zwojujemy

Reklama

W lany poniedziałek Mariusz Dulęba cieszył się z piątego tytułu mistrza Polski, ale niewiele brakowało, aby decydujące spotkania oglądał z trybun. Za atak głową na zawodnika Zagłębia Sosnowiec Teddy'ego Da Costę został ukarany miesięczną dyskwalifikacją, ale odwołanie przyniosło skutek.

- To najgorszy moment dla zawodnika, gdy nie wie, na czym stoi. Głupio się zachowałem, bo praktycznie sam siebie mogłem wyeliminować z finałów. To był najgorszy okres w moim życiu, kiedy czekałem na ostateczną decyzję - przyznał.

www.cracovia.pl
Dowiedz się więcej na temat: obrońca

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje