• 6 .Sevilla FC (32 pkt.)
  • 7 .Celta Vigo (28 pkt.)
  • 8 .Getafe CF (27 pkt.)

Dariusz Dudka zadebiutował w Levante

Dariusz Dudka zadebiutował w Primera Division. Polski piłkarz Levante wszedł na boisko w 75. minucie meczu z Realem Valladolid, ale nie zdołał odwrócić losów meczu. Levante przegrało 0-2.

Zespół reprezentanta Polski stracił oba gole po rzutach karnych, których skutecznym wykonawcą w 38. i 48. minucie był Victor Perez.

Goście od 37. minuty musieli grać w osłabieniu, bo za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska wyleciał Navarro.

W czwartek zespół Juana Ignacio Martineza czeka rewanżowy pojedynek w Lidze Europejskiej ze szkockim Motherwell na własnym stadionie. Hiszpański zespół wygrał pierwszy mecz 2-0.

Dariusz Dudka podpisał z Levante roczny kontrakt z możliwością przedłużenia go o kolejny sezon 17 sierpnia. Ostatnio grał we francuskim AJ Auxerre, które w maju spadło do drugiej ligi.

Levante w poprzednim sezonie zajęło szóste miejsce w Primera Division.

Terminarz, wyniki, tabele - Primera Division bez tajemnic!

Dowiedz się więcej na temat: Primera Division | Dariusz Dudka | Levante