Mecz Polska - Litwa. Adam Nawałka podał skład Orłów

W zaskakującym składzie, bez Roberta Lewandowskiego, nasza piłkarska reprezentacja rozpocznie mecz kontrolny z Litwą na stadionie Wisły w Krakowie (godz. 18).

Kliknij, aby dołączyć do relacji NA ŻYWO z meczu Polska - Litwa. Początek o godz. 18

Reklama

Tutaj znajdziesz relację LIVE w wersji mobilnej

Transmisja telewizyjna w TVP1 i Polsat Sport. Relacja na żywo w Interii!

Oto skład reprezentacji Polski na mecz z Litwą:

Łukasz Fabiański - Bartosz Kapustka, Kamil Glik, Thiago Cionek, Jakub Wawrzyniak - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Filip Starzyński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik.

Selekcjoner Adam Nawałka wystawił na prawej obronie Bartosza Kapustkę, nominalnie ofensywnego pomocnika. Na środku obrony partnerem Kamila Glika nie będzie Bartosz Salamon tylko Thiago Cionek, którego podczas niedawnego meczu z Holandią Nawałka testował po przerwie na lewej obronie. Tam z kolei wystąpi Jakub Wawrzyniak.

W pomocy zobaczymy dziś m.in. Grzegorza Krychowiaka, który wraca do formy po kontuzji kolana oraz Filipa Starzyńskiego. W ataku grał będzie osamotniony Arkadiusz Milik. W wyjściowej jedenastce zabrakło kapitana Roberta Lewandowskiego.

"Biało-czerwoni" są zdecydowanym faworytem towarzyskiego spotkania. Zajmują 27. miejsce w rankingu FIFA podczas gdy rywale plasują się o sto miejsc niżej.

Partnerem relacji jest Murapol, ogólnopolski deweloper mieszkaniowy
Dowiedz się więcej na temat: reprezentacja Polski | Adam Nawałka | reprezentacja Litwy
Najlepsze tematy