Szczegółowy program Orlen Warsaw Games

Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się największe sportowe wydarzenie roku –Narodowe Święto Sportu. Sobota to wydarzenie – Orlen Warsaw Games, czyli otwarty dla wszystkich, rodzinny piknik sportowy, któremu towarzyszyć będą koncerty gwiazd i spotkania z mistrzami olimpijskimi.

ORLEN Warsaw Games to nowe i niespotykane w skali kraju wydarzenie, które odbędzie się na terenie Parku Agrykola i poprzedzi niedzielne zmagania biegaczy. Całodniowy rodzinny piknik będzie pełny aktywnej zabawy i zdrowej rywalizacji dla wszystkich osób, które chcą odkryć w sobie lub pielęgnować sportową pasję. Wydarzeniu towarzyszyć będą także koncerty gwiazd i spotkania z mistrzami olimpijskimi.

Reklama

- Organizując od lat ORLEN Warsaw Marathon  zauważyliśmy jak pozytywne emocje wywołuje sport, nie tylko wśród uczestników, ich kibiców, lecz także mieszkańców Warszawy, którzy lubią aktywny wypoczynek. Z myślą o nich organizujemy ORLEN Warsaw Games, wydarzenie otwarte dla wszystkich, którzy lubią sport i ducha rywalizacji. Zapraszamy mieszkańców Warszawy do wspólnej zabawy nie tylko sportowej, lecz także muzycznej. - mówi Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Jedną z głównych atrakcji ORLEN Warsaw Games będzie Marszobieg BiegamBoLubię, organizowany wspólnie z Programem Trzecim Polskiego Radia. Natomiast razem z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki spróbujemy zarazić kilka tysięcy dzieci pasją do sportu i duchem sportowej rywalizacji w ramach zawodów Lekkoatletyka dla Każdego.

Na scenie głównej zbudowanej u podnóża Zamku Ujazdowskiego wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Natalia Nykiel, Sarsa, Mezo oraz Varius Manx & Kasia Stankiewicz. Będzie to również okazja do spotkania najlepszych sportowców z Grupy Sportowej ORLEN, m.in.: Anitą Włodarczyk, Oktawią Nowacką, Marią Andrejczyk, Piotrem Małachowskim oraz Pawłem Fajdkiem.

Program ORLEN Warsaw Games

11.00 Otwarcie ORLEN Warsaw Games / Scena koncertowa

13.00 Pokaz Slam Dunk Rafała “Lipki" Lipińskiego (StreetBall) / Strefa sportów zespołowych

14.00 Pokazowy trening Kadry Polski Ultimate (Frisbee) / Strefa lekkoatletyczna

14.05 Koncert Mezo / Scena koncertowa

14.30 Otwarcie strefy lekkoatletycznej / Strefa lekkoatletyczna

15.00 Koncert Sarsa / Scena koncertowa

16.00 Marszobieg BiegamBoLubię / Scena koncertowa

16.30 Fighty NoLimit Duel League (zawody CrossFit) / Strefa sportów siłowych

17.00 Koncert Natalia Nykiel / Scena koncertowa

18.00 Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz / Scena koncertowa

19.00 Zakończenie ORLEN Warsaw Games

Dowiedz się więcej na temat: Orlen Warsaw Games
Najlepsze tematy